HAKKIMIZDA

Sektörünün öncüsü olan ERGÜN YAPI, 1998 Yılında kurulmuştur. BURSA’nın ilk PVC kapı, pencere fabrikasıdır. 4.000 m²’si kapalı olmak üzere toplam 10.000m² ‘lik alanda Marmara, İç Anadolu ve Ege Bölgesinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Firmamız 2013 yılından itibaren İZMİR bölgesinde de ERGÜNPEN pvc pencere firması açılmış ve imalata başlamıştır.50 personelimiz ile 3.000 m²’si kapalı olmak üzere toplam 5.500m² ‘lik alanda günlük 400 adet pvc pencere imalatı yapabilmekteyiz.

Sürekli gelişim vizyonuyla hareket eden firmamız, 2020 Yılı hedeflerini bayilik ağını ülke geneline yaymak ve dış ticaret faaliyetlerini hızlandırmak şeklinde belirlemişti. Bugün, birçok ildeki bayilerimizin yanı sıra Avrupa, Orta Doğu ve Afrika da firmamızın satış yaptığı bölgeler arasında yer almaktadır.

Bugün, teknolojik altyapısı sayesinde, günlük ortalama 5.000 mtül kapı/pencere yapabilme kapasitesine sahiptir.

Geçmişten gelen tecrübesi ve günümüz teknolojisini birleştirerek kaliteli ve hızlı üretim anlayışıyla hareket etmektedir.

Firmamız kuruluşundan bu yana vazgeçmediği kaliteli ürün anlayışını 2004 yılından itibaren belgelemeye başlamıştır.

ISO 9001-2015 Kalite Yönetim Sistemi belgesi 18001 OHSAS İş sağlığı ve Güvenliği Belgesini ve CE Belgesini alarak kalite standartlarını işlevsel olarak yürütmeye başlamıştır. (İlgili belgelerin örnekleri web sitemiz üzerinde mevcuttur)

Aldığımız belgelerin işlevsel olması için sürekli eğitim, sürekli iyileştirme, sürekli yenilik, politikasıyla hareket etmekteyiz.

Bu kapsamda, “Bilgi en büyük güçtür” felsefesiyle eğitim faaliyetlerini yürütmekteyiz.

Firmamız, çalışan personelinin bilgi ve birikimlerini artırmak, işlerini sevmelerini sağlamak ve verimliliklerini yükseltmek için; Bayilerinin ise, satış stratejilerini geliştirmek, daha iyi organize olmalarını sağlamak, müşteri memnuniyetini artırmak konularında periyodik olarak eğitim vermeyi ilke edinmiştir.

İzmir bölgesinde egepen ve ısıcam ürünleri imalat ve toptan satış bayilik için firmamızı tercih ediniz.

Misyon

ERGÜNPEN olarak misyonumuz: Kalite yönetim sistemini uygulamaya karar vermek, şirketimizin genel performansını artırmaya yardım etmesi ve sürdürülebilir kalkınma inisiyatiflerine sağlam bir temel oluşturması bakımından, Ergün Yapı açısından stratejik bir karardır. Kalite Yönetim Sistemi ilkeleri doğrultusunda müşterilerimizin tüm beklentilerini ve gereksinimlerini tam tatmin edebilecek kalitede mamuller sunarak pazar payımızı ve rekabet gücümüzü arttırmaktır.

Müşterinin beklediği veya tanımladığı şartlar ile yürürlükteki mevzuat şartlarını karşılayacak seviyedeki Ürün ve Hizmetleri sürekli olarak en düşük fiyatta, istediği zaman da teslim edebilmek ERGÜNPEN’in, amaçlarının temelini oluşturmaktadır. Sürekli iyileştirme, hataların ve savurganlığın önlenmesi ve kalite yönetim sisteminin etkin olarak uygulanması ile müşteri memnuniyetinin arttırılması tüm çalışanlarımızın ortak hedefleridir.